Napisz do nas

Zapraszamy do korespondencji z nami. Jeśli myślisz o remoncie lub budowie nowego dachu napewno będziemy wstanie doradzić.

 Historia

   Początki firmy sięgają roku 1991 kiedy to obecny właściciel rozpoczął prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki cywilnej. Po kilku latach ta forma działalności została rozwiązana i począwszy od  01 października 1995 rozpoczęła działalność firma  pod nazwą PPH  ANDREXIM.
   
Od początku działalność jest prowadzona w Bydgoszczy
przy ul.T.Boya-Żeleńskiego 1. Podstawową osią działalności firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych.  W tej grupie towarów specjalizujemy się w oferowaniu pokryć dachowych różnego rodzaju.  W początkowym okresie działalności oferowaliśmy głównie dachówki cementowe. Z biegiem czasu na podstawie analizy potrzeb klientów oraz  mając na uwadze poszerzającą  się ofertę producentów dokonywaliśmy zmian. Poszerzyliśmy ofertę o następne rodzaje pokryć dachowych: ceramiczne, bitumiczne, blachodachówki i blachy trapezowe. W ofercie znalazły się również różne systemy rynnowe, okna  i folie dachowe,  akcesoria dachowe a także kompletne systemy kominowe. Ciągły rozwój powoduje, że jeszcze pełniej wpisujemy się w potrzeby klientów. Aktualnie oferujemy również usługi ciesielsko-dekarskie oraz wykonujemy obróbki blacharskie na indywidualne zamówienie.

 
   
 Firma posiada następujące dokumenty rejestracyjne:
1.Rejestracja  w ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy pod numerem 47834.
2.Zaświadczenie o numerze REGON: 091260339
3.Rejestracja podatnika VAT: PL 9670000857.
 

Misja

    Wraz z rozwojem firmy staramy się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.  Naszym celem jest obszerna oferta uwzględniająca różne potrzeby inwestorów. Przedstawiamy ofertę materiałową w różnych wariantach, promując najnowsze rozwiązania techniczne. Dążymy do świadczenia najwyższej jakości usług. Stale podnosimy kwalifikacje.
    Celem działalności firmy jest ukierunkowanie na rozwój. Działamy i żyjemy jednak w konkretnym otoczeniu i w określonym środowisku. Nie jesteśmy tym samym obojętni na to co się dzieje wokół nas. Celem firmy jest zrównoważony rozwój, a co za tym idzie również możliwość wsparcia jakie możemy udzielić innym w różnych obszarach życia.
 
 
Dokonania

    Odnosząc się do początku działalności firmy wprowadziliśmy szereg zmian. Stale wprowadzamy nowe produkty. Stosujemy nowe rozwiązania techniczne. Wprowadziliśmy usługi blacharskie dla klientów pozwalające na wykonanie obróbek na indywidualne zamówienie. Współpracując z kwalifikowanymi wykonawcami oferujemy usługi ciesielsko-dekarskie.
 
   

    Realizując cele firmy stale podnosimy kwalifikacje poprzez uczestnictwo m.in. w szkoleniach i seminariach. Jesteśmy uczestnikami wielu kursów branżowych:

         

Oprócz umiejętności branżowych szkolimy się również w obszarze przedsiębiorczości: 

Ważna jest dla nas działalność na rzecz ochrony środowiska i popularyzacji nauki:

 a także działalność charytatywna:

 

 
Copyright © 2010 Anderexim

Projekt i wykonanie: Pro-Link Pro-Link